Latest COVID-19 Updates from US Equestrian can be found on the Coronavirus Disease Resources and Updates page.


Rolex/USEF Show Jumping Ranking List

MICHALOWICE GRAND PRIX

As of September 30, 2022
Week 2022-15
10/31/2021
CSI2* MICHALOWICE - MICHALOWICE, POL
47
10/28/2021 - 10/31/2021
1.00
Placing Rider Horse Breed Round One Round Two Jump Off Time Prize Money
1 Matas Petraitis GOLDCOAST VDL SBS 0 0 39.51 $6,881.23
2 Malgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA 0 0 40.7 $5,504.99
3 Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL 0 0 41.08 $4,128.74
4 Jaroslaw Skrzyczynski CHICA B Z 0 0 41.24 $2,752.49
5 Micky Morssinkhof GRAZIANO ZANG 0 0 41.33 $1,926.74
6 Paul-Richard Argus JAY-Z BEE 0 0 42.81 $1,513.87
7 Hessel Hoekstra ICOON VDL 0 0 44.64 $1,101.00
8 Micky Morssinkhof QUINTENDROS E 0 0 45.49 $825.75
9 Conor Drain IMAGINE 0 4 40.88 $825.75
10 Michal Kazmierczak WHOOPY BOY 0 4 41.31 $688.12
11 Michal Kazmierczak MERLIN VAN'T HEIKE 0 4 42.07 $688.12
12 Rikke Andersen COLAKLI BOY 0 4 42.25 $688.12
13 Monika Grundkowska DHAHA 0 4 42.85 $53.45
14 Jan Bobik FARMER KWPN 0 4 43.51
15 Sander Geerink GLOBAL PZHK 0 4 43.6
16 Daria Kobiernik WINCHESTER 0 Eli
17 Dawid Skiba LA VULKANO L 4
18 My Relander EXPERT 4
19 Jaroslaw Skrzyczynski OLIMPIC STAR 4
20 Paul-Richard Argus FREEDOM 4
21 Anna Arkhipova HEESAMAR 4
22 Melvin Greveling GOLDSTAR 4
23 Jasmin Seppala FLORIJN W 4
24 Slawomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS 4
25 Melvin Greveling NOUKIE 5
26 Andrius Petrovas SHERLOCK 8
27 Natalia Koziarowska ANTINA 8
28 Daria Kobiernik SONET 8
29 Maureen Bonder FLIEREFLUITER 8
30 Jiri Hruska AQUARELA B KWPN 8
31 Andrius Petrovas LINKOLNS 8
32 Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z 8
33 Erik Aedviir CAHIR N 9
34 Damian Ostrega FELINE 12
35 Matas Petraitis HOLLE 12
36 Damian Ostrega NIKOS DE KALECH 12
37 Agata Skrzypiec BERLINA 12
38 Sander Geerink FLASHBACK VL KWPN 12
39 Anna Szary Ziebicka HELIOS VD NOORDHEVEL Ret
39 Katarzyna Bawlowicz FULL PLEASURE BWP Ret
39 Hessel Hoekstra EZRA VAN W HANN Ret
39 Monika Paulauskaite CHARALAMBOS JU Eli
39 Adam Grzegorzewski HAPPYLINA Ret
39 Adam Grzegorzewski STAKATA Ret
39 Antoni Strzalkowski U 2 Eli
39 Lukasz Koza BALLANTINA Ret
39 Maciej Handzlik BALISTO AC Ret