Rolex/USEF Show Jumping Ranking List

GUADALAJARA GRAND PRIX QUALIFIER

As of January 24, 2020
Week 2020-3
1/17/2019
CSI3* GUADALAJARA - GUADALAJARA, MEX
45
1/17/2019 - 1/20/2019
1.00
Placing Rider Horse Breed Round One Round Two Jump Off Time Prize Money
1 Gerardo Pasquel Mendez MIGHTY MOUSE KWPN 0 0 35.28 $6,494.60
2 Rodrigo Lambre CHAPILOT ZANG 0 0 35.61 $5,195.68
3 Paola Amilibia V.I.P HANN 0 0 36.58 $3,896.76
4 Andres Torres Hernandez CHABACON SF 0 0 37.69 $2,597.84
5 Alberto Sanchez-Cozar UNION DE LA NUTRIA 0 0 37.98 $1,818.48
6 Nicolas Pizarro SO NICE SF 0 0 38.32 $1,428.81
7 Manuel Alvarez Ruizgalindo ENJOY 0 0 38.46 $1,039.13
8 Manuel Alvarez Ruizgalindo LUPIN KWPN 0 0 38.74 $779.35
9 Paola Amilibia JULIETA 0 0 39.52 $779.35
10 Miguel Torres Hernandeza CHACENDRA 0 0 39.55 $649.46
11 Bruno Cavalheiro Rebello CHABELLO 0 0 39.9 $649.46
12 Jaime Azcarraga EYE CATCHER JB OLDBG 0 0 39.99 $649.46
13 Lorenza O'Farrill CALVIRA 0 0 40.27
14 Patricio Pasquel POMEROL 0 4 33.52
15 Francisco Pasquel CORONADO 0 4 35.93
16 Arturo Navarro Reynoso QUESTINA HOLST 0 4 37.32
17 Gonzalo Azcarraga QUITE NICE 5 OS 0 4 37.95
18 Jaime Azcarraga CHACOL OS 0 4 38.07
19 Federico Fernandez PEGASSO OS 0 4 39.67
20 Alejandro Mills CHATAGA HOLST 0 4 39.72
21 Lorenza O'Farrill QUEENS DARLING OS 0 4 40.62
22 Rodrigo Lambre CONNECTICUT OLDBG 0 4 41.44
23 Salvador Onate BEAUTIFUL RED 0 4 41.45
24 Eduardo Sanchez Navarro CAREYES HOLST 0 8 39.76
25 Nicolas Pizarro FABRICE DN OLDBG 0 8 41.69
26 Juan Angel Hernandez Gonzalez TORADO DINGESHOF Z KWPN 0 12 37.68
27 Salvador Onate CHATINUE ZANG 0 12 43.19
28 Gonzalo Azcarraga ZALERNO OLDBG 0 16 40.72
29 Antonio Maurer CHAPELLA 1
30 Rodrigo Lambre VELINI 1
31 Nicolas Pizarro CARQUILOT AES 1
32 Carlos Rodolfo Molina Gordillo TREBON DE LA NUTRIA OS 1
33 Jordan Coyle BOLD PRINZ SF 1
34 Pedro Antonio Mateos Bernaldez BANDIT SAVOIE POLISH WAR 1
35 Mario Onate CHACCOUBET 2
36 Gerardo Pasquel Mendez GALVANO VAN DE VLASPUT OLDBG 3
37 Arturo Parada Vallejo VITOT KERVEC BWP 4
38 Gonzalo Azcarraga FABIO SF 4
39 Arturo Parada Vallejo CORNET'S DREAM 4
40 Francisco Pasquel NARANJO WESTF 4
41 Eduardo Sanchez Navarro SICANTA SF 4
42 Antonio Maurer GALILEO DE LAUBRY OLDBG 4
43 Sergio Agustin Aguilar Sotelo AMARENA DE LA VIOLLE BWP 5
44 Manuel Senderos LAWITANO SF 5
45 Jordan Coyle ERISTOV ZANG 5