• USEF Network The winner of the $100,000 CSI 3* Grand Prix presented by Split Rock Farm, Inc.‚Äč is Kevin Babington with Shorapur! #SRJT15 5/24/2015 4:43:20 PM
  • USEF Network Margie Engle and Royce jump clear with a 40.14 time. #SRJT2015 5/24/2015 4:39:17 PM
  • USEF Network Meagan Nusz and Sri Aladdin jump clear in 43.59 seconds #SRJT2015 5/24/2015 4:37:08 PM
  • USEF Network Kevin Babington and Shorapur have a clear round and a time of 39.25 to take the lead. #SRJT2015 5/24/2015 4:33:56 PM
  • USEF Network Ali Wolff and Brianda finish on eight jumping faults and a time of 44.30 #SRJT2015 5/24/2015 4:31:55 PM
  • USEF Network David Beisel and Call Me Hannes have four jumping faults in 44.32 seconds. #SRJT2015 5/24/2015 4:30:07 PM
  • USEF Network Andres Rodriguez and Darlon Von Groenhove have a clear round with a time of 40.70. #SRJT2015 5/24/2015 4:26:45 PM
  • USEF Network Charlie Jayne and Valeska finishes with four jumping faults in 41.37 seconds. 5/24/2015 4:24:34 PM
  • USEF Network Meagan Nusz and Leoville 2 has a clear jump-off with a time of 46.99. 5/24/2015 4:22:40 PM
  • USEF Network Kaitlin Campbell and Rocky W jump clear in 40.69 seconds #SRJT2015 5/24/2015 4:20:39 PM

Welcome To USEF


Sign In To USEF

Printer Friendly Version

2011 COMPETITION RESULTS

SHOWPLACE FALL CLASSIC (308006)

9/13/2011 - 9/18/2011

PlacingHorse NameRider NameOwner Name
1 L'ALEZON GENTRY, JOSEY BOYLE, JAMI
2 PHOENIX DE LIGOURE KRUEGER, JENNIFER COLLINS, CAITLIN
3 BRAVO ZEMA, LYNDA BULL RUN EQUESTRIAN CENTER
4 KENYAN KRUEGER, JENNIFER DONNELLY, NINA
5 IMPULSE JOHNSON, RACHEL RICHMAN, LESLIE
6 FIJI VAZQUEZ, JODI MESSENGER HILL
7 LUCUS QUTUB, ALLIE BARREA, CATHERINE
8 GLENAMADDY VAZQUEZ, JODI COREY, ELIZABETH
9 CAMBRIDGE ZEMA, LYNDA FERGUSON, ANDREA
DNP TRUTH KRANZ, MARA PERFECTA FARM
DNP TRUE BLUE LEE, ASHLEEN KUHNS, BETSY
DNP SERENDIPITY QUTUB, ALLIE HANSSLER, ELIZABETH
DNP SEA SMOKE CANADY, LORRIE CANFIELD, MARY BETH
DNP ROMANTIC BRICKMAN, SHARI KORSVIK, HEATHER
DNP RAMMLINGER JUDGE-BOYLE, TINA GALWAY FARM
DNP PROVIDENCE ARZA, RENE LACKEY, LAUREN
DNP PAPILLON ROUGE VOGUS, SERAH VOGUS, SERAH
DNP OBLIVION BOYD, DOUGLAS KOZLOSKI, TAYLOR
DNP NANTUCKET JUDGE-BOYLE, TINA MACLEOD, MADISON
DNP NABIENNE GRUBNER, SARAH GRUBNER, SARAH
DNP MACKINAW JOHNSON, RACHEL DUNCAN, CHRISTINA
DNP LONG DREAM FARMER, AMY OZMUN, LAURA
DNP JUDGEMENT FARMS CHINA JUDGE-BOYLE, TINA JUDGE-BOYLE, TINA
DNP GRAND ROSE ABF FLURY, ALISON ALIBOO FARM, INC.
DNP DOLCETTO BOYD, DOUGLAS OLIVA, JACQUELINE
DNP DARKEST HOUR ABLIN, EMILY ABLIN, LEEANN
DNP CROWN ROYAL JUDGE-BOYLE, TINA ROE, ALEX
DNP COSABELLA GRUBNER, SARAH ROBERTS, KELCEY
DNP COREOGRAFIA VOGUS, SERAH VOGUS, SERAH
DNP COPPERTONE VOGUS, SERAH ILLIANO, MARIA
DNP BARONESS BLIXEN LITZSINGER, KIERSTEN LITZSINGER, KIERSTEN
DNP ALBION COLLEGE ROMEO KRUEGER, JENNIFER CAMPBELL, LISA A
DNP AFTER DARK KINDL, CHERYL MALLIAN, KIM